Testy Assay

Testy Assay są jednym z rozwiązać do oznaczania przeciwciał przeciwko wirusowi SARS CoV-2. Testy pozwalające diagnozować występowanie przeciwciał są podstawową diagnostyką wymierzoną w Covid-19.

Testy Assay

Assay kit testy służą do oznaczania przeciwciał przeciwko wirusowi SARS CoV-2. Teksty tego typu są powszechnie stosowane na masową skalę. Według specjalistów są istotnym rozwiązaniem odpowiadającym na wyzwania jakie rzuca dzisiejszej medycynie pandemia Sars CoV-2. Testy tego typu odznaczają się czułością i swoistością na zadowalającym poziomie. Co istotne, wyniki z przeprowadzonego testu są dostępne już po dziesięciu minutach.

Sytuacja pandemiczna sprawia, że szybki dostęp do dokładnych testów badających Sars-CoV-2 to jedno z ważniejszych wyzwań walki z pandemią. Stosowanie takich rozwiązań jak testy assay pozwala szybko i w sposób wiarygodny wykryć przeciwdziała, które mają duże znaczenie w śledzeniu choroby oraz wdrożeniu odpowiedniego planu leczenia.

Niektóre testy Assay zostały zatwierdzone przez FDA do stosowania w autoryzowanych laboratoriach. Celem testów jest zapewnienie możliwości przeprowadzenia zautomatyzowanych, masowych badań pacjentów podczas pandemii Covid-19.

Skuteczne testowanie kluczowym elementem na drodze ku wyjściu z globalnej pandemii

Skuteczne testowanie społeczeństwa w sposób masowy ma kluczowe znaczenie dla powstrzymania rozwoju pandemii. Bez szybkiej, wygodnej i skutecznej diagnostyki ciężko w odpowiedni sposób wprowadzić odpowiednie działania hamujące rozwój wirusa.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne