Witariada – największy festiwal o tematyce zdrowotnej

0
28

Witariada to festiwal o tematyce zdrowotnej, który odbędzie się niedaleko Warszawy w lipcu 2022 roku. Na uczestników wydarzenia będą czekały warsztaty na temat zdrowego odżywiania i szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Jednak witariada to nie tylko warsztaty. Festyn tego typu to przede wszystkim szansa na poznanie wielu inspirujących osób, które mają podobne podejście do życia. Poza tym, podczas witariady będzie można skosztować aptecznych dań wykonanych na bazie świeżych owoców i warzyw.

Jakie atrakcje czekają na uczestników witariady?

Na uczestników witariady czekają wykłady, warsztaty oraz koncerty. Organizatorzy mają tai cel, aby każdy spędził cudowny czas. Można się spodziewać potężnej dawki wiedzy i informacji na temat zdrowego stylu życia. Jednak witariada nie jest eventem czysto edukacyjnym. Tutaj każdy będzie miał szansę się zrelaksować i po prostu miło spędzić czas. Między innymi zaplanowana jest muzyka na żywo, wykonywana zarówno w formie koncertów jak i w formie śpiewów przy ognisku.

Uczestnicy będą mieli szansę próbować, testować i kosztować apetycznych dań. Każda potrawa będzie wykonana na bazie starannie dobranych owoców i warzyw. Zawsze w trosce o zdrowie i nienaganne wrażenia smakowe!

Witaraida to wydarzenie, na którym coś dla siebie znajdą miłośnicy medytacji i rozwoju duchowego. Organizatorzy zapowiadają warsztaty z medytacji, tańca, jogi, ćwiczeń oddechowych oraz wielu innych podobnych aktywności. Takim atrakcjom towarzyszyć będą między innymi misy tybetańskie, gongi oraz olejki eteryczne.

Przysłowiową kropką nad i są warsztaty z dziedziny rozwoju osobiste. Biorąc udział w tego typu warsztatach odkryjesz, jak kształtować własne talenty tak aby osiągnąć sukces – zarówno w życiu prywatnym jak i w życiu zawodowym.

Jak dołączyć do witariady?

Bilety na tegoroczną witariadę będą dostępne na https://www.witariada.com/