Euro-medical – dystrybutor aparatury i sprzętu medycznego

0
179

Firma Euro-Medical powstała w 2011 r i od tej pory rozwija się i osiąga kolejne sukcesy służąc nie tylko szpitalom, klinikom, gabinetom i wszelkim jednostkom służby zdrowia jak i pacjentom oraz osobom indywidualnym. Co rok rozszerzamy nasza ofertę cenową, szukamy dla klientów nowych rozwiązań, innowacyjnych i spełniających wszystkie nawet wygórowane wymagania. Współpracujemy z dziesiątkami firm, nie tylko polskimi ale także zagranicznymi, co czyni naszą ofertę cenową niezwykle bogatą w współczesne nowinki z rynku medycznego.  Setki konstruktorów oraz kadry inżynierskiej z całego świata silnie pracują na bogactwo i sukces w biznesie naszej oferty cenowej. Mamy niezwykle zgrany i pragnący stałego rozwoju team handlowców i wsparcia sprzedaży hurtowej. Dzięki licznym szkoleniom mamy wiedzę, aby jak najlepiej służyć pomocą klientowi podczas procesu zakupowego. Potrafimy doradzić klientowi sprzęt lub aparaturę   zważając na indywidualne potrzeby Klienta, warunki lokalowe, jak i nawiązując do państwa możliwości budżetowych. Dobrze wiemy, że nie zawsze drogie rozwiązanie jest zawsze najlepsze, dlatego proponujemy rozwiązania dobrane indywidualnie do Państwa.  Przez lata na rynku krajowym przeprowadziliśmy miliony rozmów z interesantami, toteż nasz team może nosić miano specjalistów pod każdym względem. Potrafimy doradzić naszym klientom korzystne rozwiązania ze wskazaniem zoptymalizowanego budżetu jakim określony klient dysponuje.

Poznaj cennik aparatury i sprzętu medycznego w EURO-MEDICAL

Czekamy na państwa: www.euro-medical.pl  . Zachęcamy do współpracy. Nie zawsze najdroższe rozwiązania są najlepsze, dobrze więc posiadać przy zakupie  dobrego doradcę, który będzie rozumiał wasze oczekiwania, widział wszelkie wymagania i dopasuje rozwiązanie mając pod uwagą twój budżet.  Przez wiele lat pracy wprowadziliśmy na lokalny rynek wiele wyrobów sprzętu medycznego, dziesiątki łóżek, szafeczek przyłóżkowych , wózków do przewozu chorych, szaf medycznych, foteli ginekologicznych elektrycznych, wózków wielofunkcyjnych oraz innych sprzętów. Ponadto duże ilości aparatury medycznej, m.in. kardiomonitorów, aparatów EKG, pulsoksymetrów, kardiotokografów oraz wiele,  wiele innych. Pragniemy podziękować klientom za zaufanie przez lata współpracy. Będziemy dalej strać się dla was, rozwijać ofertę cenową, szukać nowości, innowacyjnych rozwiązań. Zapraszamy na naszą stronę firmową.

Zlokalizowani jesteśmy na samym południu kraju, posiadamy stosunkowo wielki magazyn, co umożliwia nam na utrzymanie dużych ilości sprzętu medycznego oraz aparatury, wiąże się to z krótkimi terminami realizacji waszych zamówień, co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji.  Jak wiadomo termin wykonania jest ważnym czynnikiem jeżeli chodzi o wybór sprzętu czy aparatury przez klientów.  Zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznego czy poprzez stronę www, umieściliśmy na niej czatbota- dzięki czemu możecie Państwo mieć kontakt na żywo.